Stamrecht BV

Nu opgericht :
3.313

Uw stamrechtbv door ons opgericht

Wij zijn gespecialiseerd in het oprichten van stamrecht bv's voor fiscaal verantwoord onderbrengen van uw gouden handdruk en daardoor de goedkoopste.



Nieuwsbrief editie februari 2010

Geachte,

U bent een klant van ons of u heeft zich geabonneerd op de nieuwsbrief van Belastingadviesbureau Kroese en Geraerts, gespecialiseerd in stamrecht BVs, starters, eenmanszaken en BV's.

Wij maken graag gebruik van internet als communicatie medium en zo is ook onze nieuwsbrief te bekijken via het internet. Als u hier klikt wordt in uw browser een scherm geopend met onze digitale nieuwsbrief.

Wij wijzen u graag op een aantal zaken:

Voortaan kunnen we u ook te woord staan in het noorden van het land. We hebben een nieuw kantoor geopend in Hoogeveen. Klik hier voor het adres.

Mocht u zich willen afmelden voor de nieuwsbrief, dan kan dat door te klikken op: [unsubscribe link].

Met vriendelijke groet,
Belastingadviesbureau Kroese en Geraerts,
Rob Kroese

You are here Nieuws nieuwsbrieven Nieuwsbrief editie februari 2010